Oferta tematyczna serwisu

Wśród ofert, które znajdują się w serwisie www.agroturystyka.pl – dla rodzin z dziećmi, osób starszych, młodzieży, miłośników ciszy, spokoju czy chociażby aktywnego wypoczynku – każdy, bez wyjątku znajdzie coś dla siebie!

Nie masz pomysłu na weekend, urlop, czy też wakacje?

Proponujemy Ci, drogi Turysto pobyt w rekomendowanych gospodarstwach agroturystycznych na polskiej wsi wśród sielskiej atmosfery, w ciszy, spokoju, na łonie natury, pośród malowniczych łąk i gęstych lasów, obfitujących w zasobne dary. Oferta turystyki wiejskiej, a przede wszystkim gospodarstw agroturystyki to oprócz 8 tysięcy gospodarstw agroturystycznych piękny krajobraz, różnorodność kulinarna regionów, bogactwo kulturowe, a przede wszystkim słynąca w świecie polska gościnność.
Masz pewność, że korzystasz z usług świadczonych na najwyższym poziomie, ponieważ jakość świadczonych usług potwierdzona jest przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne”. Pamiętaj, że konkurencyjność oferty agroturystycznej dotyczy nie tylko różnorodnej oferty, ale także ceny.

Rekomendowane kwatery agroturystyczne znajdziesz na największym serwisie agroturystycznym pod adresem: www.agroturystyka.pl

Oferta specjalna – Wypoczynek u Rolnika
Gospodarstwa agroturystyczne

Turysto, jeśli chcesz zasmakować w gościnności gospodarstw agroturystycznych – zapraszamy Cię na polską wieś – na wypoczynek u rolnika.

„Wypoczynek u Rolnika” to rekomendowane kwatery, gdzie turysta wśród malowniczych krajobrazów i pośród gościnności polskiej wsi przyjemnie spędzi weekend, urlop, czy wakacje. Podstawową świadczoną usługą w takich gospodarstwach są noclegi w pokojach gościnnych, które najczęściej wyposażone są w tradycyjne umeblowanie. Atutem takich gospodarstw jest również możliwość skorzystania z wyśmienitych domowych posiłków, przygotowywanych z tradycyjnych, zdrowych i świeżych produktów lokalnych. Można tu obserwować prace polowe, uczestniczyć w sianokosach, zbieraniu ziół, poznać tradycyjny wyrób żywności.

Polecamy również wypoczynek w kwaterze u Ekorolnika.

Więcej informacji i polecanych kwater znajdziesz na naszym serwisie www.agroturystyka.pl Informacje dotyczące systemu kategoryzacji Wiejskiej Bazy Noclegowej pod adresem www.pftw.pl Zapraszamy do polubienia naszego profilu na FB.