Wielkimi krokami zbliżają się wakacje – czas podróży. Zastanawiamy się gdzie wyjechać, co zwiedzić i zobaczyć, jakie atrakcje przegotowali gospodarze regionów.

W czasie wakacji szukamy przede wszystkim ciszy, wytchnienia i relaksu. Łakniemy świeżego zapachu lasu, chłodu bystrej wody, słonej bryzy morskiej oraz delikatności kwiecistych łąk i łanów pól aż po horyzont.
Naszą podróż zaczniemy od PODLASIA.
To tu można zobaczyć zabytki charakterystyczne dla kresów wschodnich, poznać historię regionalną oraz zachwycać się walorami przyrodniczymi nie spotykanymi już w Europie. Na turystę czeka Puszcza Białowieska, bagna Biebrzańskie, rozlewiska Narwi a także miej znana Puszcza Knyszyńska ze swoimi starodrzewami i rezerwatami unikalnej roślinności oraz charakterystyczne Wzgórza Sokólskie.  Spotkać tu możemy szeroką mozaikę narodowościową i wyznawców wielu religii. Żyją tu zgodnie wyznawcy prawosławia, katolicy i Tatarzy.

Kwatery agroturystyczne z Podlasia położone są w malowniczych zakątkach Suwalszczyzny. Życzliwi gospodarze posiadają nie tylko rekomendowaną bazę noclegową ale również atrakcyjną ofertę pobytową.

U Państwa Janusza i Iwony Rudziewicz z Burniszków  można pobawić się ze  zwierzętami hodowlanymi oraz połowić ryby z prywatnego pomostu połączonego z mini plażą –  www.rudziewicz.agroturystyka.pl;

Agroturystyka  Państwa Agnieszki i Mirosława Jabłońskich – usytuowana jest nad stawem, przy jeziorze i lesie – z dala od głównych szlaków blog_podlasie_agroturystyka_plkomunikacyjnych. Kwatera posiada aktualną rekomendację obiektu zgodnie z zasadami Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” – 2 słoneczka. W obiekcie można skorzystać z drewnianych łodzi wiosłowych i popłynąć po jeziorze Przechodnie.

Te kwatery oraz wiele innych, zapraszają do pobytu w baśniowej krainie jaką jest Podlasie.

Zapraszamy do odwiedzania naszych serwisów: www.pftw.pl i www.agroturystyka.pl !!