Agroturystyka – Wieś Polska zaprasza

Wypoczynek na wsi, wypoczynek u rolnika

Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” serdecznie zaprasza wszystkich miłośników agroturystyki do częstego odwiedzania naszego bloga.
Celem naszej organizacji jest prowadzenie wszechstronnych działań na rzecz promocji i rozwoju turystki na obszarach wiejskich.

Na naszej stronie internetowej www.agroturystyka.pl znajdziecie bazę kwater rekomendowanych przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne”, dokładne opisy kwater, usytuowanych w najpiękniejszych zakątkach naszego kraju wraz z cenami, kalendarz imprez, atrakcje turystyczne i kulinarne oraz bogatą i zróżnicowaną ofertę tematyczną.

Założyliśmy ten blog z myślą o rozwijaniu pozytywnego wizerunku wypoczynku na polskiej wsi i promowania wypoczynku w rekomendowanych kwaterach na łonie natury, które zadowolą najbardziej wybrednego agroturystę.

Blog powstał, by komunikować się z Wami – miłośnikami agroturystyki, dzielić informacjami, zdjęciami i najświeższymi newsami.
Życzymy więc niezapomnianego i udanego pobytu na polskiej wsi!

Więcej informacji znajdziecie na naszym serwisie www.agroturystyka.pl i na naszym profilu na facebook – wieś polska zaprasza