Agroturystyka nad morzem. Wypoczynek w urokliwym miejscu w klimacie jak na Karaibach. Czy w naszym kraju jest takie miejsce?

Trzy kilometry pieszo od przepięknych plaż morza Bałtyckiego i rezerwatu przyrody „Choczewskie Cisy” w miejscowości Sasino usytuowane są dwa domki Jamajka i Haiti.

Sasino to piękna i malownicza wieś na Kaszubach, położona w odległości 12km na wschód od Łeby.
Piękny urozmaicony krajobraz, bliski kontakt z naturą – wspaniałe miejsce dla amatorów wycieczek rowerowych, jazdy konnej i pieszych wędrówek. W tym urokliwym miejscu stoją dwa domki Jamajka i Haiti, które otrzymały najwyższa kategorię – 3 słoneczka.

Domki znajdują się na sąsiadujących ze sobą działkach. Każdy domek pomieści jamajka_domek6 osób. Działki są  ogrodzone. Każda z działek posiada własny ogród oraz bezpłatny parking na dwa samochody. Domki dysponują podobnym wyposażeniem wewnątrz i na zewnątrz. Obiekty posiadają specyficzny wystrój wnętrz bogaty w dekoracje charakterystyczne dla nazw: pamiątki z Jamajki i Haiti, które  umiejscowione są na ścianach pokoi i salonu. Z domków można korzystać w okresie poza sezonem letnim, gdyż wyposażone są w ogrzewanie kominkowe. Kominek opalany drewnem naturalnym umiejscowiony jest w salonie głównym. Agroturystyka nad morzem w zimie  🙂

W obiektach mile widziani są Goście podróżujący ze zwierzętami.  Domki obejmują również jadalnię i taras. Aneks kuchenny zapewnizybala_agroturystyka_nad_morzem_3a lodówkę, płytę kuchenną oraz czajnik i wszystkie potrzebne naczynia, sztućce wraz z zestawem garnków. W łazience, która jest bardzo przestrzenna mieszczą się: kabina prysznicowa, lustro, komfortowe meble łazienkowe i suszarka do włosów.
Goście domków Jamajka i Haiti mogą dodatkowo korzystać ze sprzętu do grillowania usytuowanego w prywatnym ogrodzie i mebli tarasowych oraz leżaków. W ogrodzie jest dużo zieleni i kwiatów. Można robić ognisko w specjalnie przygotowanym do tego miejscu. Działki są bardzo przestrzenne, można na nich organizować gry i zabawy na świeżym powietrzu dla dzieci i dorosłych.

Domki wyposażone są w materiały informacyjne o okolicy: mapy, książki, poradniki o łowieniu ryb oraz wyposażone są w alarm i monitoring 24h na dobę.
Na miejscu można wypożyczyć rowery. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. W okolicy jest jezioro, można łowić ryby lub surfować, dostępna jest wypożyczania sprzętu wodnego. Gdańskie lotnisko im. Lecha Wałęsy zlokalizowane jest 64 km od obiektu.stoliki_laweczki_dla_gosci
W obiektach prowadzone są warsztaty, również cennymi gośćmi są grupy zorganizowane, które chciałyby realizować plenery malarskie i fotograficzne, gdyż okolica Sasina jest idealnym miejscem do pobudzenia wyobraźni twórczej artystów. Domki są do dyspozycji przez cały rok za wyjątkiem miesięcy: grudzień, styczeń i luty. Zapraszamy do korzystania i wypoczynku w naturalnym otoczeniu. Okolica sprzyja rozwojowi fizycznemu oraz dobrze wpływa na naturalne wyciszenie się.
Obiekty przystosowane są do wynajmu dla rodzin z dziećmi. Posiadają specjalne sypialnie dla dzieci, gdzie można korzystać z książek, zabawek oraz gier planszowych i edukacyjnych. W ogrodzie znajdują się huśtawki i hamaki dla dzieci. Pokoje dziecinne wyposażone są  w stoły i krzesełka dla milusińskich. W domku można skorzystać z krzesełka do karmienia dzieci oraz plażowych dmuchanych zabawek do wykorzystania nad morzem. Na wyposażeniu domku znajdują się bajki oraz filmów dla dzieci, które można odtwarzać na urządzeniach DVD i Blu ray. Agroturystyka nad morzem – obiekt z gwarancją rekomendacji. www.domkipodwynajem.pl

zybala_agroturystyka_nad_morzem_2