agroturystyka jaworowa górkaAgroturystyka, jest już większości znana, może nie wszyscy korzystali z noclegów w obiekcie, ale na pewno słyszeli jaki to rodzaj zakwaterowania. Ale czy nowy trend dla odpoczywających już jest znany?

Coraz więcej ludzi odczuwa tzw. wypalenie zawodowe. Ogromna ilość wiadomości i powiadomień bombardująca nas z każdej strony – maile od szefa o 2.00 w nocy, na które już chce odpowiedzi, sms-y od znajomych i nie tylko, portale społecznościowe, na których  zasypują nas informacje od znajomych i obcych ludzi. Do tego praca do późna, dom, dzieci i nie wiadomo co jeszcze! Jak to ogarnąć!!!

Tu z pomocą przychodzi agroturystyka.
Korzystając z naszego portalu www.agroturystyka.pl  znajdziesz miejsca ciche, spokojne, bez telewizora, Internetu, a nawet radia. Daj sobie kilka dni wyłączenia od „mediów”. Pobądź z dziećmi, które czekają na twoją uwagę, ponownie zakochaj się w swojej drugiej połowie. Daj siebie i tylko siebie.  Czy są takie obiekty?

Kwatera Jaworowa Górka agroturystyka jaworowa górkasiedlisko malowniczo ulokowane na szczycie wzniesienia z którego rozciąga się widok na łany zbóż oraz niedaleki ogromny kompleks leśny na Wyżynie Lubelskiej. Wokół domu panuje cisza, spokój i atmosfera pozwalająca wyciszyć się i odpocząć od zgiełku codzienności. Okoliczny teren bezpośrednio przylega do Kszczonowskiego Parku Krajobrazowego. Na miejscu można skorzystać z posiłków regionalnych przygotowywanych przez gospodynię na bazie produktów z własnego gospodarstwa. Wydzielone, ciekawie urządzone i zadaszone pomieszczenie z grilem, piecem chlebowym i stołem jadalnym pozwala w oryginalnej scenerii spożyć posiłek lub mile spędzić wieczór. W gospodarstwie są kury, gołębie i psy oraz własna pasieka.

Gościnna Zagroda – pustelnia, położona we wsi górskiej, w regionie turystycznym Sudety, w bardzo malowniczej dolinie górskiej rzeki.  W sezonie jest kozie mleko i sery.  Kozy, koty i pies – zwierzęce towarzystwo do obserwacji, karmienia i głaskania –  zastępuje TV. Gospodarze sami od wielu lat nie oglądają telewizji, ale prowadza ciekawe warsztaty w gospodarstwie oraz lesie.agroturystyka gościniec zagroda
Po takim urlopie można wrócić zrelaksowanym i wypoczętym jak nigdy.  I zobaczysz, że można żyć bez nowinek technologicznych.

Zapraszamy na nasze serwisy: www.agroturystyka.pl i www.pftw.pl